W nowym Domu

W nowym Domu

15 lutego 2020r. przeprowadziliśmy się do nowego budynku, w Kołaczycach. Zajmujemy teraz dwie kondygnacje, gdzie urządziliśmy m.in. nasze sypialnie, pokój do nauki, salę telewizyjną, przestronną jadalnię, pokój multimedialny i inne, pomieszczenia gospodarcze. W trakcie powstawania jest też siłownia i sala do tenisa stołowego oraz pokój muzyczny. Z dnia na dzień klimatyzujemy się tu i czujemy coraz lepiej.

Mikołajki

Nie mogłem się już doczekać, żeby zobaczyć prawdziwego Mikołaja! Dzięki temu wiem, że istnieje naprawdę i mogę mu pomachać - mówił z przekonaniem 6 -letni Maciuś z Domu Dziecka w Wolicy.

Wyjazd do miejscowości Ropa

Sierpień rozpoczęliśmy wyjazdem naszych podopiecznych na odpoczynek do miejscowości Ropa, jest to wieś w, położona w województwie małopolskim, w powiecie gorlickim, w gminie Ropa. Leży nad Ropą dopływem Wisłoki. Takie coroczne wyjazdy cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród naszych wychowanków.

Wspomnienia z wakacji 2019

Za nami udane wakacje… W tym roku, dzięki zaprzyjaźnionym wspaniałym sponsorom, nasi wychowankowie mieli okazję do spędzenia niezapomnianych chwil w różnych zakątkach Polski. Naszą letnią przygodę rozpoczęliśmy od wyjazdu do Krakowa. Pogoda nam dopisała, dobre humory nas nie opuszczały...

Wielkanoc 2019

Wielkanoc 2019

Święta Wielkanocne to piękny czas radości i spokoju, posiadający bogatą tradycję. My również pamiętaliśmy o tradycjach i zwyczajach związanych z Wielkanocą.

Wizyta ks. biskupa Jana Wątroby

Wizyta ks. biskupa Jana Wątroby

W czasie kanonicznej wizytacji Księdza Biskupa Jana Wątroby w parafii Dobrego Pasterza w Sobniowie , w dniu 8 kwietnia 2019 r. również Dom Dziecka w Wolicy miał zaszczyt gościć u siebie tak zacnego Gościa.

Wycieczka do Warszawy

Wycieczka do Warszawy

W sobotę 2 marca 2019r. nasi wychowankowie wraz z wychowawcami mieli niebywałą przyjemność uczestniczyć w wyjeździe do Warszawy.

Adres

Dom Dziecka w Kołaczycach
Aleja Jana Pawła II 5
38-213 Kołaczyce
tel.: 13 4455008
e-mail: ddwwolicy@poczta.onet.pl

Dołącz do grona Sponsorów

Konto, na które można wpłacać darowizny: 47863600052006001587300002

Facebook